Şensoy Nakliyat Hakkında

Şensoy Nakliyat 1994 Yılından bu yana evden eve nakliyat işlemlesi sürdürmektedir. İlkelerine ve memnuniyetine bağlı olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Uzman kadro derinliği ve geniş araç yelpazesi ile gönüllerde taht kuran çalışma sistemi ile sizleri sağlıkla kaliteyle buluşturmaya devam etirmektedir.  Hizmetleri olarak sırasıyle Şehirlerarası nakliyat ve evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Şensoy nakliyat yılların verdiği öz güven ve özveri çalışmalarıyla sesini ve markasını geliştirmiştir. Uzun yıllar boyunca istanbul anadolu yakasında faliyetlerini sürdüren firmamız ezeli rakiplerine oranla evden eve nakliyat işlemlerini gerçek anlamda geliştirmiştir. Şensoy nakliyat ile taşınan müşterilerimiz tekrar bizi tercih etmekte. Kurum taşımalarında gösterdiği geniş kapsamlı faliyetler ile sizleri en sağlıklı şekilde taşımıştır.

İstanbul şehirlerarası nakliyat konusunda en hassas iş politikasını hala aktif şekilde gerçekleştiren firmamız sizlere daha nice uzun yıllar boyunca hizmet etmeye devam edecektir.

Şensoy Nakliyat İstanbul nakliyeciler derneği İSTEEND üyesidir. İstanbul nakliyat firmaları korsan nakliye firmalarına karşı alınan önlemler sayesinde eşyalarınız artık belgeli ve kanunlara uygun firma ile taşınmaktadır. İstanbul nakliyeciler derneği üyesi olarak sizleri kurumsalığa yönlendirmeye devam edeceğiz